Silmade esmaabi

Sinu silmade esmaabi

Kui juhtub õnnetus, siis on ülioluline hakata silmi loputama esimeste sekundite jooksul. Sama tähtis on loputamise efektiivsus ja kestvus. Loputusvedelik peaks olema puhverdatud st. sellel peaks olema neutraliseeriv efekt leeliste pritsmetele (näiteks tuhavesi) või hapete pritsmetele (näiteks akuhape).

Seetõttu on Cederroth silmaloputused loodud nii, et need avaneksid oma pesast ühe keeramisega, neil on silmaotsik, mis garanteerib optimaalse vedeliku voolu ja õige koostisega vedelik.

Cederroth silmaloputustel on tavalselt tugevam neutraliseeriv mõju leeliste kui hapete pritsmetele. Cederroth tooted on saadaval erinevas mõõdus, erinevate paigaldusvõimalustega, lihtsasti ligipääsetav ja koheselt kasutatav.

Omadused

  • Funktsionaalne disain
  • Efektiivne esmaabi
  • Kire ja lihtne avada
  • Paindlikud paigaldusviisid
  • Põhjalik loputus
  • Silmaotsik on kaitstud tolmu eest
  • Puhverdatud vedelik

Kõige sagedasemad silmavigastused on põhjustatud tolmust, mustusest või söövitavate ainete pritsmetest.

KUIDAS PEATADA SÖÖVITUSE VIGASTUSE SUURENEMINE:

1. Alustage kohest silma(de) loputamist. Efekt on kõige suurem esimestel sekunditel.
2. Ärge hoidke loputamisel kokku. Silm peab olema loputamisel avatud.
3. Loputage pikalt või vähemalt 15 minutit peale kokkupuudet söövitava ainega. Kasutage mitut pudelit loputamise jätkamiseks. Minge traumapunkti, võttes kaasa mõned pudelid silmaliputust ja loputades silma teel haiglasse.

Kui teil juhtub õnnetus ainega, mis sisaldab kaltsiumit (tsement, betoon, lubi), siis Cederroth silmaloputuse kasutamine on Teile täiesti ohutu, sest see on 100% fosfaadivaba.

Erinevad söövitavad vigastused

Silma pH väärtus on neutraalne. Kui leelised või happed satuvad silma, siis pH väärtus muutub radikaalselt ning on tarvis vaid paari sekundit, et tekiks söövitusvigastus. Leelisained on enamike söövitusvigastuste põhjustajaks.

Sagedased õnnetused: Lõhkevad patareid või akud, tuhavee pritsmed, tsement, kriit, nõudepesumasina puhastusvahendid, ammoniaak, rasvaeemaldusvahendid, värv, pesusooda, liimained. Erinevad metallosad, tolm ja mustus tuleks samuti koheselt silmast välja uhtuda, et need ei põhjustaks füüsilist vigastust.

PÄÄSTKE OMA SILMAD  PUHVERDATUD SILMALOPUTUSEGA 

Cederroth silmaloputus on puhverdatud boraat.  Puhverdus on kui amortisaator, mis seisab vastu pH muutustele, lisades tugevat happelisust või aluseid. Puhverdatud silmaloputus taastab silma loomuliku tasakaalus Ph kiiremini ja efektiivsemalt kui tavaline naatriumkloriidlahus.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga