Kauba tellimine

Era- ja ärikliendid

Kui leiate meie e-poest sobiva toote ning soovite seda väiksemas koguses enda tarbeks, siis soovitame vormistada tellimus läbi e-poe. 

Suuremad ärikliendid, riigi- ja munitsipaalasutused

Kui Teie soovitud kogus on suurem ja / või Teil on tarvis pakkumist tellimuse aluseks, siis palun kirjutage meile e-mailile: info@myntgrupp.ee  .Kui tegemist on ühekordse või harva esineva tellimusega, siis vormistame Tellimuse eraldi (jättes e-poe vahele), kuid kui soovite regulaarselt tellima hakata, siis kinnitame Teie e-poe kasutajakontole kas läbi pakkumise saadud erihinnad või muud tingimused. 

Kauba eest tasumine

Valiku tasumise meetodi kohta saate teha tellimust vormistades. Erisoovide jaoks on Tellimuse vormi viimasel lehel ka märkuste ja kommentaaride lahter, kuhu saate kirjutada vabas vormis. 

Tasumine pangalingiga

Kes saavad kasutada: Kõik era- ja ärikliendid.
Kõik kliendid saavad tasuda e-poest ostu vormistamisel pangalingi, krediitkaardi või Pocopay’ga. Kasutame Maksekeskuse turvalist maksemoodulit. Peale pangalingiga tasumist saadame Teile ka korrektse PDF arve (tööpäeviti)

Tellimuse tühistamine. Juhul, kui tasute pangalingiga ja soovite enne kauba kättesaamist tellimuse tühistada põhjusel, et ostusoov kadus ära või leidsite mujalt soodsama toote, siis tagastame Teile toote eest tasutud summa, millest võtame maha 4%, mis katab Maksekeskuse vahendustasu.

TASUMINE PANGAÜLEKANDEGA

Kes saavad kasutada: Kõik era- ja ärikliendid.

Pangaülekandega saate tasuda peale tellimuse vormistamist, kas kinnitus e-maili  või eraldi saadetava PDF arve alusel. Tasumisel palume selgitusse märkida kas arve või tellimuse number.

TASUMINE E-arveGa

Kes saavad kasutada: Riigi- ja munitsipaalasutused ning ärikliendid, kes on liitunud masinloetavate arvete vastuvõtmiseks näiteks Omniva, Fitek vms teenusepakkuja kaudu.  Valiku e-arve saamiseks saate teha tellimust vormistades.

TASUMINE SULARAHAS või pangakaardiga

Kes saavad kasutada: Kõik era- ja ärikliendid.

Sularahas ja kaardiga on võimalik tasuda vaid siis, kui tulete ise meie Tallinna kauplusesse kaubale järele või ostate kohapealt. (Tasudes sularahas, palume leida võimalikult täpne raha) 

Tasuda ei ole võimalik

Tasuda ei ole võimalik tšekiga, Paypali maksemooduliga, järelmaksuga, veksliga. Samuti ei ole võimalik tasuda kauba eest kullerile või pakiautomaadi kaudu pakki kätte saades.   

maksetähtajad
  • ETTEMAKS: Kõik erakliendid ja uued ärikliendid
  • 10 PÄEVA:  Püsi-ärikliendid ja ametid (vaikimisi)
  • 21 PÄEVA: Tallinna munitsipaalasutused
  • PIKEM TÄHTAEG: lepingulised kliendid, edasimüüjad ja riigiasutused vastavalt nõudele.

Juhul, kui Te olete uus klient (näiteks riigiasutus) ja Teil on maksetähtajale erinõuded või tarvis enne ostu leping sõlmida, siis palun esitage tellimus e-maili teel.