Korduma kippuvad küsimused

Lehekülg näitab veateadet
 • Kui Teie lehekülje päisesse ilmub mõni veateade, kuid lehekülg on samal ajal kuvatud, siis vajutage klahvi “F5”, et laadida lehekülg uuesti.
 • Kui Teie lehekülg näitab veateadet ja lehekülge ei ole kuvatud, siis proovige vajutada klahvi “F5” , et laadida lehekülg uuesti ning kui see ei aita, siis palun teavitage meid: info@myntgrupp.ee
 • Kui lehekülg näitab “VIGA 404” veateadet, siis järelikult on lehekülje URL aadressis viga ning te peaksite vaatama kas aadress on õige või kui aadress on aegunud, siis klikkige e-poe logole, et minna avalehele, kust saate edasi navigeerida.
Tellimine riigi- või munitsipaalasutusena (sh koolid ja lasteaiad)
 • Soovin tellida kaupa koolile või lasteaiale, kuidas peaksin tellimust tegema?
  Tehke oma isikuna konto meie veebilehel ning tellimust vormistades lisage Arve saajaks näiteks linn või omavalitsus ning Tarneaadressiks kool või lasteaed.
 • Mis on Teil maksetähtaeg? Meil on tarvis 21 päeva maksetähtaega.
  Kui Teil on tarvis pikemat maksetähtaega, siis kirjutage tellimust vormistades “Tellimuse märkused” lahtrisse soovitud maksetähtaeg.
 • Arve tuleb saata teisele aadressile?
  Kui Teil tuleb arve edastada e-arvetekeskusesse või e-arvena, siis palun lisage see info tellimust vormistades “Tellimuse märkused” lahtrisse.
 • Kui kiiresti postitate kauba?
  Kui olete meie esmakordne klient, siis postitame kauba peale makse laekumist. Peale esmakordse tellimuse korrektset tasumist postitame järgmiste tellimuste kauba kohe peale tellimuse esitamist (kauba olemasolul).
Millal võin kaubale peale maksmist järele tulla?
 • Tasusin kauba eest pangalingiga – millal võin kaubale järele tulla?
  Saadame Teile emaili kättesaamise infoga tööpäeva jooksul, kuid kui ostukorvis on “laos olevad” tooted, siis kauba saab üldjuhul kätte järgmisel tööpäeval.
 • Tasusin pangaülekandega  – millal võin kaubale järele tulla?
  Väljastame kauba peale makse laekumist või kui saadate maksekorralduse epostile või võtate kaubale järele tulles kaasa (üldjuhul võite kaubale järele tulla järgmisel tööpäeval peale makse sooritamist)
Soovime tasuda masinloetava e-arvega

Suurem osa Eesti Vabariigi ametiasutusi ja munitsipaalasutusi kasutab masinloetavaid e-arveid. Saame neid esitada. Selleks palun valige vastav arve saamise viis ostu vormistamisel. Juhul, kui arvele on tarvis mingisuguseid viiteid ja/või kui Maksja ning Saaja erinevad, siis kirjutage see kommentaaridesse tellimust vormistades.

Ma ei saa sisse logida oma emaili ja parooliga
 • Kui Teil on kasutajakonto loodud enne 01.01.2018 kuupäeva, siis tuleb Teil luua uus konto. Nimetatud kuupäeval avati uuenenud e-pood uuel platformil ning kõigil varasematel kasutajatel tuleb  luua uus konto.
 • Juhul, kui Te olete loonud konto peale 01.01.2018 kuupäeva ja ei õnnestu sisse logida oma kasutajanime ega e-mailiga, siis palun kontrollige oma kasutajanime õigsust ja vajadusel taastage parool klikkides sisse logimise aknas lingile “kaotasid parooli”.
Source: Freepik