Münt Grupp ettevõtte profiil

Münt Grupp lugu

Meie lugu algab aastast 1992, kui me alustasime haiglate personalile mõeldud kaitsevahendite hulgimüügiga. Järgnevatel aastatel alustasime sõidukite esmaabikomplektide tootmist ja hulgimüüki Tallinnas. Hiljem lisandusid ka esmaabikomplektid ettevõtetele.

Tänasel päeval oleme oma fookuse suunanud esmaabivahendite tootmisele, jae-ja hulgimüügile Baltimaades. 

Münt Grupp visioon

Münt Grupp OÜ visiooniks on elukeskkond, kus esmaabi andmine on enesestmõistetav , kus abi ei jää andmata mittekvaliteetsete esmaabivahendite, sotsiaalsete erinevuste ega keelebarjääri tõttu. Esmaabi on universaalne hoolimise keel.

Meie tootevalik

Münt Grupp OÜ lähtub oma toodete valikus ja toodete arenduses eelkõige esmaabi andmise kvaliteedi tõstmisest. Oleme seisukohal, et igal inimesel on võime päästa elusid ning kesised esmaabivahendid ei tohiks saada takistuseks. Esmaabikomplektide arendamisel olema lähtunud põhimõttest: „ vähem juttu – rohkem tegutsemist „, mis tegelikkuses tähendab seda, et hädaolukorras on need kergesti ja kiirelt avatavad, toote juhised on kõigile arusaadavad, samas tavasituatsioonis on nad vastupidava ja kergesti hooldatava ümbrisega. Münt Grupp OÜ pakub esmaabivahendeid nii esmaabikoolituse läbinud kui ka asjatundmatule inimestele. 

Meie kauplus

Töötame selle nimel, et meie Kauplus Tallinnas ja meie E-pood (smartlifesavers.com) oleksid asjatundlikule kliendile kohaks number üks, kus oma vahendeid täiendada ja asjatundmatule kliendile kohaks number üks, kust saada infot esmaabivahendite kohta. 

Meie partnerid

Meie pakutavaid esmaabivahendeid on võimalik piiratud valikus leida erinevatest tööohutuskeskustest, apteekidest, jaekettidest, bürootarvete keskustest, ökopoodidest ja kioskitest.

Meie põhitooted

Münt Grupp pakub suurimat valikut baasesmaabivahendeid Baltikumis.

Esmaabikomplektid: Üle 20 erineva standardkomplekti + palju erinevaid erikomplekte.

Esmaabilahendused ettevõtetele: Münt Grupp  on autoriseeritud Cederroth ja Plum kvaliteetsete ettevõtetele suunatud esmaabitoodete esindaja Eestis.

Põletusvahendid: Münt Grupp  esindab Baltikumis Burnshield kaubamärgi ja tootja põletusvahendeid. Burnshield on üks maailma efektiivseimaid põletusvahendeid ja suurima pakendite variatsiooniga tootjaid maailmas.

Plaastrid: Toodame ise plaastreid ja müüme suurt valikut erinevas suuruses ja funktsioonis plaastreid.

Esindatavad kaubamärgid

Esmaabi First Aid ; Cederroth ; Plum ; Burnshield ; Kito-Kit ; Elite Bags ; Detectaplast ; Salvequick ; 3B Scientific