Smartlifesavers.com e-poe tingimused

Münt Grupp OÜ: e-pood smartlifesavers.com omanik ja haldaja.
E-pood: veebipood aadressil: www.smartlifesavers.com
Klient: era- või äriklient, kes kavatseb sooritada ja/või sooritab ostu e-poest smartlifesavers.com


1. ÜLDISED PÕHIMÕTTED KONTO KASUTAMISEL (konto registreerimine)

1.1. Konto registreerimine võimaldab kliendil edaspidi oste kiiremini vormistada, sest kõik vajalik kontaktinfo ja tarneinfo salvestatakse e-poe serverisse.
1.2. Kliendi poolt sisestatud infot kasutatakse ainult Münt Grupp OÜ siseselt arve vormistamiseks ning kauba postitamiseks.
1.3. Klient peaks parema ja kiirema teenuse huvides täitma ära kõik registreerimislehel olevad väljad.
1.4. Münt Grupp OÜ ei vastuta Kliendi esitatud andmete õigsuse eest.
1.5. Kliendil on võimalik muuta ‘maksja’ ning ‘kauba saaja’ andmeid iga konkreetse tellimuse vormistamisel.
1.6. Münt Grupp OÜ jätab endale õiguse teha muudatusi e-poe kasutustingimustes ega ole kohustatud sellest igat klienti eraldi teavitama.

2. ÜLDISED PÕHIMÕTTED OSTU VORMISTAMISEL (ostu vormistamisel kehtivad tingimused)

2.1. Klient on tutvunud makse– ja tarneinfoga ning nendest lähtuvalt teinud sobivaima valiku makse- ja tarnemeetodite osas.
2.2. Klient on leidnud e-poest kõik vajaliku info ostetavate toodete kohta ning vajadusel küsinud Münt Grupp OÜ-st lisainfot, mille tulemusena on Klient kindel, et soovib korvis olevad tooted endale soetada.
2.3. Münt Grupp OÜ vastutab e-poes olevate toodete hindade ja info vastavuse eest. Juhul, kui toode ei vasta tooteinfos väidetule, on kliendil õigus esitada pretensioon (e-mailile: info@myntgrupp.ee) ja/või toode tagastada.
2.3.1. Klient saab tagastada vaid toodet, mille müügipakend on rikkumata ja mis on ostetud Münt Grupp OÜ E-poest (www.smartlifesavers.com) või kauplusest aadressil: Kadaka tee 131/2, 12915 Tallinn).
2.3.2. Pretensioonid palume esitada 2 aasta jooksul, arve kuupäevast alates.
2.3.3. Pretensioonid palume esitada e-maili teel: info@myntgrupp.ee või saata kiri aadressile (Kadaka tee 131/2, 12915 Tallinn).
2.3.4. Münt Grupp OÜ vaatab pretensiooni üle 24/h jooksul ja Teile vastatakse kas e-maili, kirja või telefoni teel. Vajadusel küsime lisainfot.
2.4. Münt Grupp OÜ väljastab kauba tervetes transpordipakendites. Juhul, kui kaup jõudis Kliendini katkises või rikutud pakendis, on Kliendil õigus kaupa vastu mitte võtta ning teavitada sellest koheselt Münt Grupp OÜ-d (võimalusel tehke saabunud pakendist foto ja saadke meile).
2.4.1. Juhul, kui Klient saab paki pakiautomaadist ja transpordipakend on rikutud või avatud, siis Kliendil tuleks vigastusest võimalusel pilt teha ning võtta ühendust automaadil oleva infotelefoniga ning käituda vastavalt antud juhistele. Seejärel teavitada Münt Grupp OÜ-d mainitud intsitendist.
2.5. Juhul, kui Klient võtab kullerilt või pakiautomaadist vastu silmnähtavalt vigastatud/katkise transpordipakendiga kauba, siis Kliendil ei ole õigust kaupa tagastada ega nõuda hüvitust rikutud kauba eest.
2.6. Juhul, kui Klient ei võta rikutud kaupa vastu ja tagastab selle saatjale ( Münt Grupp OÜ-le), siis Münt Grupp OÜ postitab uue kauba kohe, kui postiasutusest on tulnud paki tagastamise teade.
2.7. Juhul, kui Kliendile on saabunud terves transpordipakendis kaup ning Klient avastab, et kauba kogus/ artikkel ei vasta kaubaarvele või kaup on katki, siis on Kliendil aega 3 päeva pretensiooni esitamiseks Münt Grupp OÜ-le (emaili, telefoni või veebilehel oleva tagastusvormi kaudu). Hilisemaid pretensioone ei ole Münt Grupp OÜ kohustatud menetlema ega rahuldama(va. garantiiga elektroonilised tooted).
2.8. Peale tellimuse vormistamist saabub Kliendi esitatud emaili aadressile tellimuse kinnitus (see ei ole arve). Juhul, kui antud kinnitust ei saabu, siis tuleks Kliendil kontrollida esitatud emaili aadressi. Juhul, kui emaili aadressis on tehtud viga, siis teavitada sellest Münt Grupp OÜ-d aadressil: info@myntgrupp.ee
2.9. Kliendil on olenevalt makseviisi valikust võimalik tellimust muuta või tellimus tühistada kuni ettemaksu sooritamiseni (kehtib eraklientide ja esmakordsete klientide puhul).
2.10. Juhul, kui ostukorvis on pikema tarneajaga tooteid (iga toote lehel on tarneaja info), siis võtab Münt Grupp OÜ Kliendiga ühendust ning lepib kokku tarne üksikasjades.
2.11. Juhul, kui e-poe süsteem ei eemalda automaatselt suuremahulise tellimuse korral pakiautomaadi valikut ning Klient valib transpordiviisiks pakiautomaadi, siis võtab Münt Grupp OÜ Kliendiga (peale tellimuse kinnitamist) ühendust ja lepib kokku alternatiivsed tarnevõimalused kulleriga.

Lisaküsimuste korral võtke meiega ühendust: +372 65 64 130 (E-R: 09.00 – 15.00)   või emaili teel: info@myntgrupp.ee