Infoks klientidele, kellel oli konto smartlifesavers.com eelmises e-poes.

Vabandame uue konto registreerimisega seotud ebamugavuse ja ajakulu eest! 
Kliente ja nende andmeid otsustasime automaatselt mitte üle kanda järgmistel põhjustel:

  • E-poe platvorm, struktuur ja toodete jaotused muutusid niivõrd, et varasemate tellimuste ajalugu ja toodete nimekirju poleks saanud endisel viisil alles jätta. 
  • Kasutajate paroolide ülekanne ei olnud meie hinnangul piisavalt turvaline.
  • Kuna uues e-poes on kasutajanime põhine süsteem (varasemas oli e-posti põhine), siis andmete ülekanne oleks jätnud lüngad, mida oleks nii haldajal kui kliendil ebamugav täita. 

Miks otsustasime võtta kasutusele kasutuajanime põhise kliendihalduse?

Kasutajanimepõhine süsteem võimaldab ettevõtetel, kelle esindusisikud muutuvad, kasutada mugavalt sama kontot lihtsalt muutes kontaktandmeid (sh e-posti).  

KONTO REGISTreerimine

(NB! Kui te olete Münt Grupp OÜ varasem äriklient, siis Teie andmed on meie raamatupidamissüsteemis olemas. Käesolev konto on vajalik vaid tellimise protseduuriks)

SAMM 1

Klikkige lehe üleval vasakus nurgas olevale nupule  

Logi sisse / Registreeru

SAMM 2

Ekraanile ilmuvas hüpikaknas tuleb Teil täita 3 välja. 

  1. KasutajanimiSeda nime te hiljem enam muuta ei saa. Ettevõtetel võib selleks näiteks olla ettevõtte nimi lühidalt. (kasutajanime kuvatakse näiteks võimalike tootearvustuste, artiklite kommentaaride või tulevikus teiste lisafunktsioonide juures)
  2. E-posti aadress Sellele e-posti aadressile saadetakse Teie tellimuse kinnitus, arve* ja võimalikud transpordiga seotud teated ja küsimused.
    * Kui klient soovib arvet teatud kindlale arve aadressile või e-arvetekeskusesse, siis saab ta seda märkida tellimust vormistade märkuste lahtrisse. 
  3. Parool 

Sisse saate logida nii kasutaja nime, kui e-posti aadressiga.

SAMM 3

Peale registreerimist olete automaatselt sisseloginud. Üleval paremas nurgas olevale nupule “Minu konto” liikudes avaneb rippmenüü:

1. Töölaud 
2. Tellimused – näete oma tehtud tellimusi
3. Aadressid – Saate muuta ja lisada Arve ja Tarne aadresse (neid saate ka luua siis kui teete esimest tellimust ostu vormistades)
4. Konto andmed – Kontaktisiku nimi, e-posti ja parooli vahetus.
5. Soovide nimekiri – saate lisada tooteid nimekirja, mida soovite näiteks järgmisel korral tellida või mida tellite pidevalt. 
6. Väljalogimine

Erihindadega ja eritingimustega kliendid
  1. Münt Grupp OÜ pikaajalised kliendid, kellele on kehtestatud erihinnad (näiteks edasimüüjad) teevad endale konto samal viisil nagu kõik kliendid.  Seejärel kirjutage info@myntgrupp.ee e-posti aadressile ja teavitage meid oma konto loomisest ning oma soovist lisada kontole hulgikliendi staatus.
  2. Riigi- ja munitsipaalasutused, koolid ja lasteaiad: Tehke ülalmainitud viisil kasutajakonto ning tellimust esitades lisage märkusesse vajadusel (e-arvetekeskuse aadress või e-arve käitleja info ja soovitud maksetähtaja tingimus).